15 fev 19:51Sosial

Şikayətləri DSK-da baxılacaq dairələr - SİYAHI

Şikayətləri DSK-da baxılacaq dairələr - SİYAHIMərkəzi Seçki Komissiyasının bu gün keçirilən iclasında şikayətlər daxil olan dairələrlə bağlı məsələyə baxılıb. Şikayət daxil olan dairələrdən bir çoxunun müraciətləri araşdırılması üçün müvafiq Dairə Seçki Komissiyalalarına göndərilib. Bundan öncəki iclasında da MSK 4 dairədə seçkilərin yenidən keçirilməsinə, bir sıra dairələrdə isə şikayətlərin yoxlanılması barədə qərar vermişdi.

Nəticələri yenidən yoxlanılacaq dairələr və həmin dairələrdən qalib olan namizədlərin siyahısını təqdim edirik:

82 saylı Ağcabədi Seçki Dairəsi - Tahir Rzayev (61.5 %)

94 saylı Bərdə kənd Seçki Dairəsi - Zahid Oruc (69.6 %)

56 saylı Xaçmaz kənd Seçki Dairəsi - Sevil Mikayılova (43.8%)

106 saylı Tovuz Seçki Dairəsi -Qazax-Ağstafa- Ülviyyə Ağayeva (54.1%)

8 saylı Binəqədi Birinci Seçki Dairəsi- Azay Quliyev (45%)

15 saylı Yasamal Birinci Seçki Dairəsi- Ülvi Quliyev (41.8%)

34 saylı Xətai İkinci Seçki Dairəsi- Zabelin Mixail Yuryeviç (35.1%)

13 saylı Xəzər-Pirallahı Seçki Dairəsi- Rauf Əliyev (47.5%)

112 saylı Qax Seçki Dairəsi- Azər Kərimli (52.7%)

40 saylı Kəpəz İkinci (Gəncə) Seçki Dairəsi- Musa Quliyev (40%)

32 saylı Suraxanı Üçüncü Seçki Dairəsi- Afət Həsənova (64.9%)

29 saylı Səbail Seçki Dairəsi- Nigar Arpadari (42.3%)

63 saylı Sabirabad Birinci Seçki Dairəsi- Kamal Cəfərov (52.8%)

47 saylı Mingəçevir Seçki Dairəsi- Aydın Mirzəzadə (30.1%)

31 saylı Suraxanı İkinci Seçki Dairəsi- Etibar Əliyev (41.4%)

16 saylı Yasamal İkinci Seçki Dairəsi- Erkin Qədirli (35.6%)

60 saylı Salyan-Neftçala- Fəzail Ağamalı (49.2 %)

107 saylı Qazax Seçki Dairəsi- Səməd Seyidov (76.1%)

18 saylı Nərimanov-Nizami Seçki Dairəsi- Rasim Musabəyov (38.8%)

84 saylı Füzuli Seçki Dairəsi- Vüqar Bayramov (71%)

17 saylı Yasamal Üçüncü Seçki Dairəsi- Elnur Allahverdiyev (41%)

23 saylı Nəsimi-Səbail Seçki Dairəsi- Ziyad Səmədzadə (45.8%)

77 saylı Astara Seçki Dairəsi- Rəşad Mahmudov (57.6%)

112 saylı Qax Seçki Dairəsi- Azər Kərimli (52.7 %)

25 saylı Nizami ikinci Seçki Dairəsi- Könül Nurullayeva (57.1%)

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı Seçki Dairəsi- Ceyhun Məmmədov (57.1%)

57 saylı Kürdəmir Seçki Dairəsi- Əminə Ağazadə (64.8%)

95 saylı Tərtər Seçki Dairəsi- Sahib Alıyev (40.3%)

46 saylı Şirvan Seçki Dairəsi- İltizam Yusifov (49.5%)

78 Lerik Seçki Dairəsi- İqbal Məmmədov (50.4%)

12 Qaradağ-Binəqədi-Yasamal Seçki Dairəsi- Səbinə Xasayeva (48.5%)

79 saylı İmişli şəhər Seçki Dairəsi- Razi Nurullayev (20.9%)

91 saylı Ucar Seçki Dairəsi- Ramil Həsən (51.7%)

11 saylı Qaradağ Seçki Dairəsi- Aydın Hüseynov (59.2%)

85 saylı Şamaxı Seçki Dairəsi- Tamam Cəfərova (48.9 %)

19 saylı Nərimanov Birinci Seçki Dairəsi- Hikmət Məmmədov(43%)

70 Masallı şəhər Seçki Dairəsi- Məşhur Məmmədov (64.8%)

81 saylı Beyləqan Seçki Dairəsi - Şahin İsmayılov (62.7 %)

42 saylı Sumqayıt İkinci Seçki Dairəsi - Tahir Mirkişili (50.1%)

125 saylı Zəngilan-Qubadlı Seçki Dairəsi - İmamverdi İsmayılov (40.3%)

14 saylı Xəzər Seçki Dairəsi- Soltan Məmmədov (47.2%)

92 saylı Zərdab-Ucar Seçki Dairəsi - Jalə Əliyeva (51.9%)

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi - Madər Musayev (64.6%)

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi - Əminə Ağazadə (64/8 %)

45 saylı Abşeron seçki dairəsi - Oqtay Əsədov (67.7%)

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi - Malik Həsənov (65.2%)

109 saylı Balakən seçki dairəsi - Nəsib Məhəməliyev (65.3%)

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi- Elman Məmmədov (60.7%)

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi - Eldar Quliyev (49.2%)
XƏBƏR LENTİ
SORĞU