09 fev 20:17Sosial

Ekzit-poll: Seçkilərin ilkin nəticələri açıqlanır - Tam siyahı/Yenilənir

12 Punto 14 Punto 16 Ekzit-poll: Seçkilərin ilkin nəticələri açıqlanır - Tam siyahı/Yenilənir

Bu gün Milli Məclisə keçirilən seçkiləri izləyən “ekzit-poll” təşkilatları seçkilərini nəticələrini açıqlayır.

Axar.az siyahını təqdim edir (Yenilənmə və dəqiqləşmə olacaq):

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi

Vasif Talıbov

2 saylı Şərur seçki dairəsi

İsa Həbibbəyli

3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan seçki dairəsi

Səttar Möhbalıyev

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi

Eldar İbrahimov

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi

Novruzov Siyavuş

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi

Ülviyyə Həmzəyeva

7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi

Cəbi Quliyev

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi

Azay Quliyev

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi

Kamaləddin Qafarov

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi

Madər Musayev

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi

Aydın Hüseynov

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Natiq Cəfərov

13 saylı Xəzər-Pirallahı seçki dairəsi

Rauf Əliyev

14 saylı Xəzər seçki dairəsi

Soltan Məmmədov

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi

Ülvi Quliyev – 46,2 faiz

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

Erkin Qədirli – 43,1 fazi

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

Allahverdiyev Elnur – 61,1 faiz

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi

Rasim Musabəyov – 43,1

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi

Hikmət Babaoğlu

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

Əliyev Adil – 57,1 faiz

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət – 60,2

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

Asim Mollazadə - 47,2

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

Ziyad Səmədzadə 43,8

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

Könül Nurullayeva – 43,9

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi Vəliyeva Sədaqət - 56

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi Fazil Mustafa - 40

27 saylı Sabunçu ikinci Salahzadə Əliabbas – 56 faiz

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi Eldar Quliyev – 40,9

29 saylı Səbail seçki dairəsi Nigar Arpadarai – 47,1

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi Fətəliyeva Sevinc – 63 faiz

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi Etibar Əliyev – 45,1

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi Həsənova Afət – 58,4

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi Mirələmov Hüseynbala- 58,8

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi Zabelin Mixail – 49,1

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi Rauf Arifoglu – 45.1

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi Qüdrət Həsənquliyev – 43,1 faiz

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi Kərimzadə Pərvin – 44.5

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi Həmzəyev Naqif – 46,1

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi Cəfərov Müşviq -46

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi Quliyev Musa – 43,9

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi Hüseynova Hicran – 56,6

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi Mirkişili Tahir – 52,3

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi Hacıyev Emin – 57

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi Məmmədli Müşfiq – 50,9

45 saylı Abşeron seçki dairəsi Əsədov Oqtay - 63

46 saylı Şirvan seçki dairəsi İltizam Yusifov – 50,7

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi Mirzəzadə Aydın – 54,3

48 saylı Yevlax seçki dairəsi Məmmədov İlham – 56,1

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi Hüseynli Əli – 58,1

50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi Şahin Seyidzadə - 40,9

51 saylı Qusar seçki dairəsi Badamov Azər – 55,2

52 saylı Quba seçki dairəsi Vahid Əhmədov – 46,2

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi Rafailov Anatoli – 40,9

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi Qurbanov Sadiq – 47

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi Səlimov Eldəniz – 58,2

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi Sevil Mikayılova – 43,9

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi Ağazadə Əminə - 55,2

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi Rəfael Hüseynov – 48,6

59 saylı Salyan seçki dairəsi Əhmədova Jalə - 51,5

60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi Fəzail Ağamalı – 50,2

61 saylı Neftçala seçki dairəsi Sabir Rüstəmxanlı – 38,2

62 saylı Saatlı seçki dairəsi Əziz Ələkbərli – 44

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi Cəfərov Kamal –

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi Məmmədov Ramin 57,3

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi Əmiraslanov Əhliman 60

66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi Məhərrəmov Bəhruz – 48,4

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi Həsənov Malik – 55,7

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi Nəsirov Elman - 47

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi Fəzail İbrahimli – 53,1

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi Məmmədov Məşhur – 56,9

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi İsgəndərov Anar – 54,8

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi Musa Qasımlı – 48,8

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi Rüfət Quliyev – 58,7

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi Rəcəbli Hadı – 54,

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi Paşazadə Cavanşir

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi Əsgərov Ziyafət - 59

77 saylı Astara seçki dairəsi Mahmudov Rəşad – 65,5

78 saylı Lerik seçki dairəsi Məmmədov İqbal – 44,9

79 saylı İmişli seçki dairəsi Razi Nurullayev - 49

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi Çingiz Qənizadə - 55.1

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi İsmayılov Şahin – 59,8

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi Rzayev Tahir – 61,6

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi Aqil Abbas – 63,2

84 saylı Füzuli seçki dairəsi Vüqar Bayramov – 55,6

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi Tamam Cəfərova – 52,1

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi Novruzəli Aslanov - 47

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi Tahir Kərimli – 46,2

88 saylı Göyçay seçki dairəsi Sabir Hacıyev – 48,1

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi Əfəndiyev Məzahir – 55,7

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi Osmanov Cavid - 64,1

91 saylı Ucar seçki dairəsi Həsən Ramil 52,2

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi Jalə Əliyeva – 56,4

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi Fatma Yıldırım – 63,2

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi Zahid Oruc – 56,9

95 saylı Tərtər seçki dairəsi Sahib Alıyev - 41

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi Məmmədov Anar – 61,3

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi Vəliyev Ağalar – 65,8

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi Qafarova Sahibə - 63,9

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi Həsənov Nurlan - 63

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi Bayramov Kamran – 60,9

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi Mirbəşir Elşad - 45

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi Səfərov Nizami – 62,8

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi Hüseynova Sevinc – 58,9

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi Arzu Nağıyev – 53,6

105 saylı Tovuz seçki dairəsi Qənirə Paşayeva – 62,1

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi Ülviyyə Ağayeva – 50,8

107 saylı Qazax seçki dairəsi Seyidov Səməd – 65,7

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi Cəfərov Nizami - 58

109 saylı Balakən seçki dairəsi Məhəməliyev Nəsib – 62,7

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi Elşən Musayev – 45,8

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi Əliyeva Kamilə - 53,3

112 saylı Qax seçki dairəsi Azər Kərimli – 51,6

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi İsgəndərov vüqar 55

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi Əli Məsimli – 46,6

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi Cavanşir Feyziyev – 63,4

116 saylı Qəbələ seçki dairəsi Fəttah Heydərov - 73

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi Naxçıvanlı Aqiyə - 67,1

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi Bəxtiyar Əliyev - 61

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi Bəxtiyar Sadıqov – 61,7

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi Məmmədov Ceyhun – 54,1

121 saylı Laçın seçki dairəsi Abbaszadə Mahir – 54,8

122 saylı Xankəndi seçki dairəsi Tural Gəncəliyev – 56,7

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi Məmmədov Aqil – 62,3

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi Məmmədov Elman – 57,1

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi İsmayılov İmamverdi - 51
XƏBƏR LENTİ
SORĞU