14 fev 18:43region

Flora Adana Tüyap Adana İnşaat Fuarı için Geri Sayıma Başladı

Flora Adana Tüyap Adana İnşaat Fuarı için Geri Sayıma BaşladıEkonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörü, 15-18 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Adana İnşaat- Kent ve IHS Fuarlarında bir araya geliyor. Çukurova’nın önemli inşaat firmalarının yanı sıra Türkiye’nin dört bir noktasından da katılımcıları ağırlamaya hazırlanan Fuarlar için geri sayım başladı. Bu fuara ilk defa katılım gösteren Flora Adana markasını bünyesinde bulunan Erva Çiçekçilik ve Peyzaj Firması Genel Müdürü Ali Ceylan; Tüm ilgilileri 15-18 Şubat tarihlerinde düzenlenecek 12. TÜYAP Adana İnşaat Fuarımıza davet ediyorum” dedi.

Adana’da bu yıl 12’incisi gerçekleştirilecek olan İnşaat, Kent ve IHS Fuarları için geri sayım başladı. Çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, çeşitli süs bitkilerinden peyzaj işlerine, kapı ve pencereden ısıtma soğutma sistemlerine kadar pek çok firma temsilcisini bir araya getiren Adana inşaat Fuarı, 15 Şubat’ta TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

6 ülkeden 200 kişilik yabancı alım heyeti geliyor

Fuarların yurt dışına açılan birer kapı olduğunun da altını çizen Şirket Genel Müdürü Ali Ceylan, yurt dışından ilgili alım heyetlerini fuarda ağırlamak için önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi. Kurum ve kuruluşların desteklerinin yanı sıra TÜYAP’ın yurt dışı temsilcilikleri aracılığıyla da heyetlere ulaştıklarının altını çizdi.“Yurt dışı alım heyetlerimiz ile fuar katılımcılarımızı bir araya getiriyor ve özel görüşme platformlarında yeni iş ortaklıkları kurulmasına vesile oluyor. Ayrıca ülkenin dört bir yanından gelen inşaat mühendisleri,peyzaj mimarları, müteahhitler ve iş adamları ile katılımcı firmalarımız arasında iş bağlantıları kurulması için gayret gösteriyor.”dedi.
İnşaat fuarlarının 15 – 18 Şubat 2018 tarihlerinde Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşeceğini ifade eden Ali ceylan, şu bilgileri verdi: İnşaat Fuarını geçen yıl 40 bin 267 kişi ziyaret etti. Bu yıl bu rakamın üzerine ziyaretçi olacagı söyleniyor.Adana İnşaaf Fuarlarımız, geniş konsepti ile ziyaretçilerin tüm beklentilerini karşılayacaktır.” dedi.
TÜYAP Adana İnşaat Fuarları 15-18 Şubat 2018 tarihlerinde 10:00 ila 20:00 arasında ziyaret edilebilecek.

Fuardaki etkinlikler hakkında bilgi almak için ilgililer

http://adanainsaatfuari.com/ ve http://www.floraadana.com/ adresini ziyaret edip bilgi alabilirler.
loading...
XƏBƏR LENTİ